Kuidas tellida Mari-Liis Makuse e-poes

Soovitan järgnevad tellimistingimused kindlasti enne tellimist läbi lugeda!

1. Kuidas valida tooteid veebipoes

Tooted on jaotatud kategooriatesse. Vali sobiv kategooria ning sirvi tooteid. Iga toote juures on välja toodud tema tutvustus ja hind. Püüan teha fotod nii sarnased kui võimalik, aga lähtuvalt klaasi kui materjali eripärast ja arvutiekraani värvide erinevusest võib esineda erinevusi originaali ja foto vahel.
Kui oled sobiva toote leidnud, paiguta toode ostukorvi vajutades “pane ostukorvi” nupule. Ülevaate ostukorvi sisust saad /// kus? /// mis näitab valitud toodete arvu ja kogusummat.
Liigu sealt edasi ostukorvi nupule klõpsates. Ostukorvis näed valitud toodete andmeid, saad tellimuse üle kontrollida ning valida soovitud transpordimeetodi.

2. Ostutehing ja tasumine

Ostu sooritamiseks ava ostukorv, vali transpordimeetod ning jätka. Esita korrektsed andmed tellija ning tarne kohta, kinnita transpordimeetod ja nõustu tellimistingimustega. Kui soovid arvet firmale, siis täida selleks vajalikud lahtrid. Peale andmete sisestamist ja tellimuse kinnitamist loetakse ost sooritatuks.

Tasuda saab:
• koheselt pangalingiga (NORDEA või SWEDBANK)
• Paypal kontoga
• pangaülekandega arve alusel OÜ Mari Klaasistuudio pangakontole. Ülekandega tasumisel märgi kindlasti selgitusse arve number!
NB! Pangaülekandega makseid ei kontrollita regulaarselt. Tarne kiirendamiseks palun Sul saata maksekinnitus meile e-mailile mari.makus@gmail.com – see kiirendab tellimuse täitmise protsessi. Pangalingiga tasumisel kinnitust saata pole vaja!
OÜ-l Mari Klaasistuudio on õigus tühistada tellimused, mille eest ei ole tasutud 5 tööpäeva jooksul.

Ostu asutakse täitma peale arve laekumist.

3. Kaupade transport Ostjani

Kui ostukorvis olevate kaupade müügihindade summa ületab 90 €, toimetatakse kaubad Sulle Eesti piires tasuta kohale.
Kaupade ostmisel on võimalik valida kolme transpordiviisi vahel:

  • Itella Smartposti pakiautomaadiga, mis on fikseeritud hinnaga 2.40 €
  • Tulen ise järele – 0€ (helista mulle 5100015 ja lepime kokku aja, kui saad tulla toodetele Stuudiosse järele)

4. Tarneajad ja postitamine

Postitan enamasti 2 tööpäeva jooksul! Kui kauba postitamine rohkem aega võtab, teavitan Sind sellest eraldi telefoni või e-kirja teel.

  • Itella Smartposti teenus – Kaup jõuab Sinuni Smartposti pakiautomaadi kaudu vastavalt Smartposti tarneagadele, üldjuhul järgmisel päeval. Smartpost saadab SMS teavituse, kui pakk on jõudnud Sinu valitud pakiautomaati.

5. Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

OÜ Mari Klaasistuudio vastutab veebipoes müügil olevate toodete puuduste eest. Avastades toote mittevastavuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult, hiljemalt 20 päeva jooksul e-posti teel mari.makus@gmail.com.

 

6. Tellimuse tühistamine 14 päeva jooksul

Ostjal on õigus 14 päeva jooksul toode vigastamata kujul ning originaalpakendis tagastada. Kui kaup on korrektne, tagastan makstud raha. Tagasi ei maksta tellitud kauba transpordikulu.

Tellimuse tühistamiseks palun saata e-kiri mari.makus@gmail.com tuues välja tellitud kauba nimetuse, arve numbri, maksmise kuupäeva ning tagastamise põhjuse. Raha kannan tagasi 7 päeva jooksul peale kauba tagastamist samale kontole, kust see on algselt tulnud.

7. Konfidentsiaalsus

OÜ Mari Klaasistuudio ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info. Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist www.mariliismakus.com andmebaasist.