Kinkekaart
Kinkekaart
Kinkekaart on ilus kingitus jõuludeks või mistahes tähtpäevaks. Saab kasutada osalemiseks õpitubades https://mariliismakus.com/klaasikunsti-opitoad/ või toodete ostmiseks e-poest https://mariliismakus.com/e-pood/ või minu stuudiost, mis asub Naked Islandi töö- ja loomekeskkonnas Tallinnas, aadressil Laevastiku 3. https://mariliismakus.com/kontakt/ Hind 35€, aga kui soovid teist summat, siis kirjuta mulle ja saadan arve. Kinkekaardi saadan postiga.
not rated 35.00 Lisa korvi
Käekett
Käekett
Käekett erinevates lillades - meresinistes toonides. Koosneb kaheksast klaashelmest ja seitsmest hõbe 925 vahedetailist. Kinnitused samuti hõbe 925. Pikkus reguleeritav. Valminud käsitööna leekpõletitehnikas.
Mõõdud
Klaashelmed: 9 x 15mm; kõige väiksem  5 x 10mm. Kõik detailid hõbe 925, allergiavaba Pakend Pakendatud kaunisse autori nimega ehtekarpi Tähelepanu! Palun arvestage, et värvitoon võib sõltuvalt arvuti kuvari või mobiilse seadme ekraani seadistusest erineda tegelikkusest.
not rated 142.00 Lisa korvi
Käekett
Käekett
Käekett erinevates meresinistes toonides. Koosneb üheksast klaashelmest ja üheksast hõbe 925 vahedetailist. Kinnitused samuti hõbe 925. Pikkus reguleeritav. Valminud käsitööna leekpõletitehnikas.
Mõõdud
Klaashelmed: 8 x 13mm; kõige väiksem  5 x 10mm. Kõik detailid hõbe 925, allergiavaba Pakend Pakendatud kaunisse autori nimega ehtekarpi Tähelepanu! Palun arvestage, et värvitoon võib sõltuvalt arvuti kuvari või mobiilse seadme ekraani seadistusest erineda tegelikkusest.
not rated 135.00 Lisa korvi
Dikroidklaasist kõrvarõngad
Dikroidklaasist kõrvarõngad
Dikroidklaasist kõrvarõngad on valminud sulatustehnikas, kasutatud on Bullseye dikroidklaasi. Dikroidklaas sisaldab erinevaid metalloksiide ja teda iseloomustab valguse mitmetasandiline peegeldumine ja näiline mitmekihilisus. Valminud käsitööna. Klaasi mõõt: 19 x 19mm Konksud hõbe 925 Erinevad sinised - rohelised toonid mustal taustal. Dikroidklaasist kõrvarõngad on pakendaud autori nimega kaunisse ehtekarpi Tähelepanu! Palun arvestage, et värvitoon võib sõltuvalt arvuti kuvari või mobiilse seadme ekraani seadistusest erineda tegelikkusest.
not rated 32.00 Lisa korvi
Kõrvarõngad
Kõrvarõngad
Kõrvarõngad elevandiluukarva põhitooniga, kaunistatud orgaanilise sinise ornamentikaga Valminud käsitööna leekpõletitehnikas. Kõrvarõngaste kogupikkus 33mm Klaashelmes 17 x 13mm Kõik detailid hõbe 925, allergiavaba Kõrvarõngad on pakendaud autori nimega kaunisse ehtekarpi. Tähelepanu! Palun arvestage, et värvitoon võib sõltuvalt arvuti kuvari või mobiilse seadme ekraani seadistusest erineda tegelikkusest.
not rated 28.00 Lisa korvi
Klaashelmes hõbeketiga
Klaashelmes hõbeketiga
Klaashelme mõõt 31 x 18mm. Ava mõõt 3,5mm. Hõbeketi pikkus 30cm. Pakendatud autori nimega ehtekarpi. Tähelepanu! Palun arvestage, et värvitoon võib sõltuvalt arvuti kuvari või mobiilse seadme ekraani seadistusest erineda tegelikkusest.  
not rated 49.00 Lisa korvi
Dikroidklaasist mansetinööbid liblikatega
Mansetinööbid liblikatega
Dikroidklaasist mansetinööbid liblikatega. Sulatatud klaas, kasutatud on Bullseye dikroidklaasi. Dikroidklaas sisaldab erinevaid metalloksiide ja teda iseloomustab valguse mitmetasandiline peegeldumine ja näiline mitmekihilisus. Valminud käsitööna. Liblika kujutised mansetinööpidel on ainulaadsed. Klaasi mõõt: 19 x 19mm Erinevad kuldsed toonid mustal taustal. Bullseye sulatusklaas, dikroidklaas Mansetinööbid on pakendaud autori nimega kaunisse ehtekarpi    
not rated 39.00 Lisa korvi
Dikroidklaasist mansetinööbid
Dikroidklaasist mansetinööbid
Dikroidklaasist mansetinööbid - mitmevärvilised, kollase ja rohelise põhitooniga Dikroidklaasist mansetinööbid on valminud sulatustehnikas, kasutatud on Bullseye dikroidklaasi. Dikroidklaas sisaldab erinevaid metalloksiide ja teda iseloomustab valguse mitmetasandiline peegeldumine ja näiline mitmekihilisus. Valminud käsitööna. Klaasi mõõt: 15 x 15mm Dikroidklaasist mansetinööbid on pakendaud autori nimega kaunisse ehtekarpi
not rated 36.00 Lisa korvi
Dikroidklaasist mansetinööbid
Dikroidklaasist mansetinööbid
Dikroidklaasist mansetinööpide klaasi mõõt on 17 x 17mm. Pakendatud ehtekarpi.
not rated 39.00 Lisa korvi
Dikroidklaasist ripats
Dikroidklaasist ripats
Dikroidklaasist ripats Dikroidklaasist ripats on valminud sulatustehnikas, kasutatud on Bullseye dikroidklaasi. Dikroidklaas sisaldab erinevaid metalloksiide ja teda iseloomustab valguse mitmetasandiline peegeldumine ja näiline mitmekihilisus. Valminud käsitööna. Klaasi mõõt: 27 x 27mm Värvid: roheline - kollane - oranž - kuldne - must Dikroidklaasist ripats on pakendaud autori nimega kaunisse ehtekarpi Tähelepanu! Palun arvestage, et värvitoon võib sõltuvalt arvuti kuvari või mobiilse seadme ekraani seadistusest erineda tegelikkusest.
not rated 24.00 Lisa korvi
Dikroidklaasist kõrvarõngad
Dikroidklaasist kõrvarõngad
Klaasi mõõt 18 x 18mm. Konksu pikkus 27mm. Detailid hõbe 925. Pakendatud ehtekarpi.
not rated 32.00 Lisa korvi
Võtmel on läbi ajaloo olnud sümboolne tähendus. Helmega südamevõti_Võti südamesse LWVTI2117
Südamevõti klaashelmega
Südamevõti klaashelmega Võtme kogupikkus: 83mm Helme mõõt: 11 x 21mm Võti on sümbol Võti on millegi uue algus Võti kellegi südamesse Tähelepanu! Palun arvestage, et värvitoon võib sõltuvalt arvuti kuvari või mobiilse seadme ekraani seadistusest erineda tegelikkusest.  
not rated 28.00 Lisa korvi